زیبایی صورت

222

.


Lift massage by endermology :

با گذشت زمان و افزايش سن عمل کرد فيبروپلاست ها کاهش مي يابد و پوست افتاده تر ميگردد اندر مولوژي صورت با سيستم ليفتينگ به ارامي سلول هاي فيبروپلاست را تحريک کرده که سبب توليد مجدد کلاژن و الاستين مي گردد در نتيجه پوست جوان و کشيده سفت تر مي شود.
2222

.


Needle RF Fractional :

جهت جوان سازي صورت نه فقط پوست بلکه عضلات شل و افتاده را توسط اين دستگاه سفت کرده و فرم دهي صورت مي گيرد. سلول هاي ناحيه اپيدرم مجددا ساخته مي شود و کلاژن سازي صورت مي پزيرد .در ظرف مدت کوتاهي مجددا صورتي زيبا و جوان خواهيد داشت و چنانچه علاقه مند باشيد که گونه هاي برجسته داشته باشيد اين دستگاه نيز اين قابليت را دارد و در خصوص ناحيه دور چشم که خيلي حساس ميباشد اين دستگاه تمام نواحي دورچشم را بازسازي کرده وکليه خطوط و چروک ها را برطرف مي کند
33

.


IPL:

از بي عارضه ترين و مناسب ترين روش براي از بين بردن رشد بي رويه موهاي اضافي در تمام نواحي صورت و بدن مي باشد. IPL در واقع طيف خاصي از نور است که تقويت شده و فقط 2 تا 3 ميليمتر در زير پوست نفوذ مي کند و فقط به ريشه مو برخورد مي کند و ريشه مو را تخريب کرده و به بافتهاي مجاور آسيب نمي رساند. اولين اثر روي موهاي زائد دو هفته بعد از درمان است.
44

.


بوتاکس Botax:

تزريق بوتاکس روش سريع و موثر براي رفع چروک است.مدت تزريق بوتاکس بين 20-10 دقيقه است.شروع اثر بوتاکس بين7-4 روز است.مزيت ديگر اين روش برگشت سريع به سر کار است،حتي موقع خروج بيمار از مطب نيز اثري از کاري که بر روي بيمار انجام شده مشاهده نمي شود. اثرات تزريق بوتاکس بسته به تعداد تزريق قبلي بين 9-3 ماه طول ميکشد.اگر هر سه ماه به مدت يک سال تزريق بوتاکس انجام شود،به تدريج فواصل تزريق هاي بعدي بيشتر ميشود يعني عملاً با تزريق بوتاکس کمتر اثرات طولانيتري حاصل ميشود.به طور کلي تزريق بوتاکس روشي ايمن و غير جراحي براي جوانسازي پوست است.
55

.


Lizer+RF+Microderm:

از ترکيب اين سه دستگاه پوستي جوان و شاداب خواهيد داشت. از ميکرودرم جهت لايه برداري منافذ جمع شده پوست و از بين بردن لايه هاي دوم و سپس جهت کلاژن سازي و سفت کردن پوست هاي شل و افتاده استفاده مي شود و در نهايت ليزر باعث بازسازي سلول ها و احياي پوست مي شود.در اين روش چند سال جوان تر خواهيد شد.
66

.


ميکرونيدلينگ چيست؟

ميکرو نيدلينگ يا PCI(percutaneous collagen induction therapy) روشي است که با تحريک کلاژن سازي باعث ترميم ساختار و عملکرد پوست آسيب ديده و تغيير يافته مي‌گردد. در ميکرو نيدلينگ روش درمان به گونه‌اي است که تعدادي سوزن بسيار ظريف و استريلبا عمق و سرعت تعيين شده توسط پزشک (که بر اساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص مي‌گردد)، به طور همزمان وارد لايه دوم پوست(درم) مي‌شوند و ميليون‌ها ميکرو کانال در اپيدرم و درم ايجاد مي‌کند. در اين زمان سيستم ايمني بدن فعال شده و سبب افزايش انتشار فاکتورهاي رشد و توليد رشته‌هاي کلاژن و الاستين و همچنين افزايش ضخامت لايه اول پوست(اپيدرم) مي‌گردد. رشته هاي کلاژن و الاستين در واقع رشته‌هاي پروتئني هستند که وظيفه استحکام و حفظ خاصيت ارتجاعي پوست را به عهده داشته و عامل اصلي در جوان سازي پوست به شمار مي‌آيند. در اين روش نفوذ سوزن به داخل پوست مي‌بايست به حدي باشد که خونريزي هاي ظريف داخل پوستي ايجاد گردد(pin point bleeding). در ميکرو نيدلينگ اپيدرم سوراخ مي‌شود اما تخريب نمي‌شود بنابراين پوست در مدت کوتاهي ترميم شده و در نتيجه دوران پس از درمان بسيار کوتاه خواهد بود.
77

.


مزاياي ميکرونيدلينگ:

مزاياي ميکرونيدلينگ: يکي از مهمترين مزاياي ميکرونيدلينگ اين است که در اين روش از فرآيند ترميم طبيعي خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده مي‌گردد. پس از انجام ميکرونيدلينگ، ظاهر پوست به سرعت ترميم شده و فرد به راحتي مي‌تواند به فعاليت‌هاي روزمره خود بپردازد. نکات مهم و قابل توجه: در صورت مصرف دارو و يا هر گونه بيماري و ضايعه پوستي حتما قبلا به پزشک خود اطلاع دهيد. بايد اين نکته را مد نظر داشته باشيد که جهت مشاهده نتيجه مطلوب يک جلسه درمان کافي نمي‌باشد در صورتي که اخيرا از روش درماني ديگري استفاده نموده‌ايد مي‌بايست به پزشک خود اطلاع دهيد. پس از انجام ميکرونيدلينگ کليه توصيه‌هاي پزشکي را به دقت رعايت نماييد. توجه به نکات زير بسيار حائز اهميت است. 1- استفاده از دستگاه‌ و مواد بهداشتي که داراي تاييده‌هاي لازم توسط پزشک مي‌باشند الزاميست. 2- استفاده از سوزن(کارتريج‌) هاي يکبار مصرف، استريل و داراي قشا و محافظ
88

.


تغيیرات پوست پس از انجام ميکرونيدلينگ:

تغيرات پوست پس از انجام ميکرونيدلينگ: همانند تمام درمانها، ميکرونيدلينگ نيز ممکن است عوارض جانبي در پي داشته باشد، اما اين عوارض معمولا 72 ساعت پس از درمان رفع خواهد شد. طي روزهاي اول پس از درمان، قرمزي و تورم بر روي پوست مشاهده مي‌شود. دليل اين امر آن است که نفوذ سوزن‌هاي ظريف و استريل زخم‌هاي بسيار ريزي بر روي پوست ايجاد مي‌کند که پس از فرآيند درمان محو خواهد شد. ممکن است پس از درمان تورم و خارش به صورت گذرا ايجاد شود. زخم‌ها خيلي سريع بسته شده و پس از گذشت حدود 48 ساعت پس از ميکرونيدلينگ بيمار مي‌تواند از لوازم آرايشي مناسب استفاده نمايد. نکات مراقبتي پس از ميکرونيدلينگ: استفاده از مرطوب کننده پوست چهاربار در روز استفاده از مواد ترميم کننده تجويز شده توسط پزشک 2 بار در روز عدم شستشو تا 24 ساعت اجتناب از خاراندن موضع تا 48 ساعت استفاده از ضد آفتاب غير رنگي به طور مستمر و اجتناب از قرارگيري در معرض آفتاب اجتناب از مصرف سيگار و الکل از يکروز قبل تا پنج روز عدم استفاده از لوازم آرايش تا 24 ساعت موارد کاربرد ميکرونيدلينگ: اختلالات و ناراحتي‌هاي پوستي شايعي که مي‌توان با روش نيدلينگ درمان کرد. چين و چروگ پوست افتادگي و شلي پوست اسکار آکنه (جاي جوش) اسکار آبله‌مرغان و سالک اسکار سوختگي ترک‌هاي پوستي (استريا) منافذ باز صورت تيره‌گي پوست و لک صورت اسکارهاي جراحي تحريک رويش مو ميکروپيگمنتيشن: نکات مراقبتي پيش از ميکروپيگمنتيشن: از مصرف بيش از حد قهوه خودداري شود. از قرار گرفتن از اشعه يو وي (آفتاب و سولاريوم اکيدا اجتناب گردد). از هر گونه لايه برداري و ميکرودرم خودداري گردد. از مصرف داروها يا موادي که اثرات تحريکي دارند اجتناب شود. از ايجاد تبخال ساده پيشگيري شود. نکات مراقبتي پس از ميکروپيگمنتيشن: 3بار در روز پماد موضعي تجويزي استفاده گردد. از رفتن به استخر و سونا پرهيز گردد. از قرار گرفتن در معرض اشعه يو وي اکيدا خودداري گردد. از انجام هر گونه معالجات پوستي خودداري شود. از استعمال کرم و مواد آرايشي در محل ميکروپيگمنتيشن خودداري شود. از خاراندن و يا دست زدن به محل ميکروپيگمنتيشن خودداري گردد. به منظور دوام بيشتر ميکروپيگمنتيشن، استفاده مرتب از کرم ضدآفتاب استفاده مي‌گردد.