ترمیم موی

مقدمه :

ریزش مو به دو دسته تقسیم میشود: 1-اندروژنیک (وابسته به هورمون های مردانه ):در خانم ها و آقایان به دلایل مختلف فولیکول (پیاز) مو ضعیف گردیده و گیرنده های آن نسبت به هورمون های مردانه حساس گردیده و آن را جذب می نماید همین امر پیاز مو را کاملا ضعیف نموده و باعث ریزش مو میگردد .علل دیگری همانند ارث ، استرس ، عصبی بودن باعث انقباض عروق خونی سر گشته و خون رسانی به پیاز مو را مختل می گرداند همین امر افزایش چربی های موی سر و چرب شدن پوست سر و ایجاد باکتری در آن را مینماید و به صورت تصاعدی باعث تضعیف پیاز مو خواهد گردید .پس علل ریزش موی اندروژنیک را میتوان :بهم ریختگی هورمونی ، انقباض عروق خونی سر ، افزایش چربی پوست سر و ایجاد باکتری های مهاجم دانست .در ایجاد آن ارث ، استرس ، شوک های عصبی ، یائسگی و..... موثر میباشد . 2-غیر اندروژنیک : استرس ،بارداری، زایمان، شیردهی ، عدم رسیدگی به مو ، افسردگی ، کاهش ویتامین های بدن ، رژیم های غذایی غلط ،........همه و همه باعث ریزش موی سر و کم پشت شدن آن میگردد و برخلاف نوع اندروژنیک که فقط موی بالای سر ریزش مینماید در این نوع موهای کل سر ریزش مینماید .
2222

.


NEEDLE RF FRACTIONAL :

جدید ترین روش ترمیم و رویش مو با احیا فولیکول ها و تقویت پیاز و ریشه مو می شود و باعث رشد مجدد و حمایت از موهایی که به صورت کرک می باشد.
99

.


MICRO MIST دستگاه :

جهت آبرسانی ساقه ها و ریشه مو وجذب مواد لازم جهت جذب از ریشه یا ساقه با استفاده از محلول ها و محصولات خاص و مورد نیاز پوست و مو می باشد.

مزوتراپی :

مزوتراپی ترکیبی از ویتامین های مختلف ،فاکتورهای تحریک رشد پیاز مو وغیر فعال کننده های گیرنده های پیاز مو میباشد در فواصل معین به سر تزریق میگردد که مدل تزریق و نوع داروها در نوع اندروژنیک و غیر اندروژنیک متفاوت خواهد بود .

درمان:

استفاده از تمام روش های درمانی اعلام شده در بالادر مدت 3 ماه باعث جلوگیری از ریزش مو، ایجاد موهای کرکی به دائمی میگردد . این مطب با دارا بودن کلیه ی دستگاه های پیشرفته و استفاده از تکنیک های صحیح درمانی در جلوگیری از ریزش و ایجاد موهای جدید و دائمی تا به امروز بسیار موفق عمل نموده است.

قبل

2

قبل

3

بعد

4

بعد

5

قبل

6

بعد

7