برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر در صفحه اینستاگرام دکتر شیرالی عضو شوید


عضویت در اینستاگرام


بیوگرافی دکتر شیرالی

دکتر مجتبی شیرآلی هستم . متولد اردیبهشت 1348 تهران، بنا به اقتضاء شغل پدر بخش زیادی از دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی خود را در کشورهای همچون امارات متحده عربی ، کویت و انگلستان به سر برده و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشم . در زمانی که ریاست مرکز قلب تهران را به عهده داشتم در یکی از سیمنارهای بین المللی در کشور فرانسه با روش جدیدی از تکنولوژی های زیبائی و تناسب اندام که کاملاً غیر تهاجمی بوده و به تناسب اندام و زیبائی پایداری نیز دست می یافتند، آشنا شدم. همین امر باعث گردید مشاغل اجرائی خود را رها کرده و برای فراگیری متد جدید عازم سفر گردم.دوره های تخصصی و فلوشیپ زیبایی و تناسب اندام را در سوربن فرانسه به پایان رسانیدم و در حال حاضر عضو انجمن جراحان عمومی ایران و ین زیبایی در پاریس می باشم . به مدت 6 ماه درکشور کانادا دوره های روانشناسی را گذرانده سپس در دانشگاه سلطنتی انگلستان تغذیه جامعه را آموزش دیدم و در حال حاضر با افتتاح مطب زیبائی و تناسب اندام و بهره بردن از کادر مجرب و استفاده از دستگاه های روز اروپا تلاش می کنم که دیگر تناسب اندام در کشور ما همانند سایر کشورهای پیشرفته یک رویا نباشد. شاید بهتر است بگویم که در مطب من تجربه، تخصص و استفاده از امکانات و دستگاههای کامل پزشکی موجب گردیده است که توانائی اجرای بهترین پروتکل های زیبائی و تناسب اندام را یکجا داشته باشیم.همین امر باعث گردیده باوجود آنکه مدت زمان زیادی از افتتاح مطب نمی گذرد، کلیه مراجعه کنندگان رضایت مشهودی از پروتکل های درمانی خود داشته و پیشرفت قابل توجهی را درخود مشاهده و اظهار رضایت کامل از روند درمان اعلام می نمایند.

بیشتر بخوانید

رفع افتادگی پلک بدون عمل جراحی

با دستگاه پلکسر


بیشتر بخوانید
خدمات مراقبت زیبایی

درمان ریزش مو با روغن جوجوبا

برای درمان ریزش مو یکی از راه های امتحان شده روغن جوجوبا است. یکی از دلایل ریزش موی سر خشک شدن پوست سر است که در نهایت به شوره، خشکی موها و ریزش مو می انجامد.


اثار کم خوابی روی پیری پوست

یکی از مهم ترین مشکلات ناشی از بی خوابی، سیاهی دور چشم است که به دلیل افت خونرسانی در آن ناحیه اتقاف می افتد و در نتیجه پوست زیبایی خود را از دست می دهد.

چند روش برای از بین بردن
چین و چروک صورت

بوتاکس با فلج کردن موقت عضلات صورت که در کلینیک زیبایی انجام میشود باعث کم شدن چین و چروک ها به خصوص چین وچروک های زیر چشم می شود و از شل شدن پلک ها جلوگیری می کند.


روش لایه برداری پوست
بوسیله ی ساییدن آن

در این روش کل پوست در معرض تماس با پودر اکسید آلومینیوم که یک ماده معدنی بی ضرر است قرار می گیرد .همانطور که می دانید در طبیعت ماده به سه حالت جامد ؛ مایع و گاز وجود دارد. از دیدگاه فیزیک پلاسما حالت چهارم ماده است و می توان آن را گاز مایع در نظر گرفت. پلاسما در اصل گازیست یونیزه؛ شامل یونها و الکترونهای بسیار فرار و خنثی که آزادانه حرکت می کنند. واژه یونیزه نشاندهنده مقادیر بسیار زیاد الکترونهایی است که در اثر شکافت گروهی از اتمها حاصل می شود و ایجاد یک قوس فعال میکروپلاسما می کند. بعلت تفاوت الکترومغناطیسی موجود بین نوک وسیله و بدن انسان ، این تخلیه یونی موجب ساختار شکنی و تصعید اجزای اپیدرم ( کراتینوسیتها ) می شود. تصعید یا سوبلیمیشن یک واژه فیزیکی است که برای تبدیل مستقیم جامد به گاز کاربرد دارد. همزمان بعلت گرمایش انتخابی و
کانونی پوست درهنگام کار با بخار میکروپلاسما بر روی ضایعه اپیدرمی ، تحریک بافتی (Bio-Stimulation ) در لایه درم نیز رخ میدهد. هنگام درمان ، در نتیجه تصعید بافتی ، دود قابل مشاهده ای ایجاد می شود. سپس بر روی نقاط درمان کراست تشکیل می شود که بعد از یک هفته جدا شده و اثری از کبودی یا اسکار برجای نمی ماند. این در نتیجه عملکرد بسیار سطحی پلکسر است.


نمونه کارها